Cieszę się. że trafili Państwo na moją stronę.

Zachęcam do kontaktu – chętnie opowiem o naszej współpracy.

Email: wojciech.mateusiak@gmail.com
Tel: +48 666 04 64 17

Back to Top

Portfolio

Zapraszam do zapoznania się z efektami mojej pracy.

Kwintesencja mojej pracy

Jest mi niezmiernie miło móc zaprezentować efekty mojej pracy i pasji jednocześnie. Zdjęcia tu przedstawione to wynik wielu lat nauki i nabierania doświadczenia w branży fotograficznej.
Za każdym zdjęciem stoi osobna historia osoby, którą miałem przyjemność spotkać i sfotografować. Każda z dziedzin, którą zajmuję się zawodowo, ewoluowała w swoim czasie. Moje początki to fotografia ślubna i reportaż. W późniejszym czasie skupiłem się na fotografii biznesowej - portretach biznesowych, zdjęciach korporacyjnych, sesjach przemysłowych. W tym samym czasie miałem okazję rozwijać się pod kątem fotografii kulinarnej i produktowej. Ostatnie lata natomiast to zdjęcia architektury (oraz wnętrz), uzupełniane o ujęcia z drona. Najnowszą przygodą natomiast jest dla mnie film.
Każda dziedzina sprawia mi niezwykłą przyjemność i mnóstwo satysfakcji. Przez te wszystkie lata miałem sposobność fotografować nie tylko w moich rodzinnych stronach - na Śląsku, ale również w województwie opolskim, dolnośląskim, wielkopolskim, pomorskim, mazowieckim, łódzkim czy małopolskim. Właśnie ten aspekt mojej pracy - podróżowanie i poznawanie fantastycznych ludzi, cenię sobie najbardziej. Jeżeli przypadła Państwu do gustu moja praca - zapraszam do kontaktu.