Cieszę się. że trafili Państwo na moją stronę.

Zachęcam do kontaktu – chętnie opowiem o naszej współpracy.

Email: wojciech.mateusiak@gmail.com
Tel: +48 666 04 64 17

Back to Top

Fotografia ślubna

Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości.”
Henri Cartier-Bresson

 

Fotografia ślubna to wymagająca sztuka uchwycenia bezcennych chwil, do których wraca się przez całe życie. Tutaj nie ma powtórek, drugich ujęć ani ustawiania planu pod wizję fotografa; fotografia ślubna wymaga bezbłędnego działania. To właśnie ulotność tych kadrów, ich niepowtarzalność i unikatowość czyni fotografię ślubną jedną z najbardziej pasjonujących dziedzin mojej pracy. Pierwsze kroki z aparatem w dłoni stawiałem ponad 13 lat temu jako fotograf ślubny na uroczystości znajomych.

 

Wieloletnie doświadczenie, miliony wykonanych klatek, niezawodny sprzęt, wypracowana do perfekcji obróbka zdjęć to dobry zaczyn na doskonały materiał ślubny.

 

Jednak to, co w moim odczuciu stanowi o sukcesie przy fotografii ślubnej, to perfekcyjne wtopienie się w otoczenie, aby stać się niezauważalnym świadkiem najdelikatniejszych chwil z Waszego ślubu; tych ujęć naturalnych, szczerych, spontanicznych, niespłoszonych obecnością obiektywu. To również umiejetność rozkręcania, odstresowania, rozweselania i rozluźniania atmosfery, włączenia się w zabawę z gośćmi, wirowanie wśród par na parkiecie – wszystko po to, aby jak najlepiej uchwycić i uwiecznić Wasz dzień. I miłość. Niepozowaną. Czystą i perfekcyjną w każdym calu.

 

Niepoliczalne godziny spędzone z mnóstwem zakochanych par i ich bliskich uświadamiają mi, że w tym dniu – jako obca osoba – staję się częścią Was i jest to dla mnie niezwykły przywilej i ogromne wyróżnienie.

Category:
Date: