Cieszę się. że trafili Państwo na moją stronę.

Zachęcam do kontaktu – chętnie opowiem o naszej współpracy.

Email: wojciech.mateusiak@gmail.com
Tel: +48 666 04 64 17

Back to Top

Fotografia portretowa

„Najtrudniejszą rzeczą w fotografii jest portret. Musisz wejść z aparatem między skórę, a koszulę fotografowanej osoby.”
Henri Cartier-Bresson

 

Fotografia portretowa to największe wyzwanie dla każdego fotografa. Wymaga odpowiedniego zrozumienia oczekiwanych efektów oraz wydobycia pożądanych szczegółów.

Podczas sesji portretowej skupiam się na utworzeniu dobrej atmosfery tak, aby osoba po drugiej stronie aparatu czuła się swobodnie i komfortowo. Niweluję tym samym poczucie skrępowania, która niejednokrotnie pojawia się przy konfrontacji z obiektywem. W taki sposób wydobywam czyste kadry, gwarantując tym samym satysfakcję Klienta.

 

Dobry portret biznesowy, to prezentacja charakteru i pasji osoby fotografowanej. Samo słowo portret, z łaciny „protrahere”wydobyć na światło dzienne, wyjawiać, pokazać, wskazuje, że fotografia portretowa ma na celu nie tylko odzwierciedlenie wizerunku fotografowanej osoby, ale również uwydatnienie osobowości fotografowanej osoby.

Doświadczenie w branży fotografii portretowej pozwala mi na zrozumienie oczekiwań i przedstawienie danej osoby w taki sposób jaki chce być postrzegana na zdjęciu. W moim odczuciu jest to wymóg udanej fotografii portretowej.

Praca przy portretach jest bardzo wymagajaca, jednak odwdzięcza się wspaniałymi efektami, które dzięki docenieniu przez Klienta, dają mnóstwo satysfakcji.

Zadbanie o szczegóły oraz całościowe spojrzenie na projekt i jego charakter potrafi odzwierciedlić wizerunek nie tylko poszczególnych osób, ale również oddać klimat danej firmy.

Category:
Date: