Cieszę się. że trafili Państwo na moją stronę.

Zachęcam do kontaktu – chętnie opowiem o naszej współpracy.

Email: wojciech.mateusiak@gmail.com
Tel: +48 666 04 64 17

Back to Top

Poznajmy sie

„Fotografia to smakowanie życia w 1/100 sekundy.” - Marc Riboud

O mnie

Nazywam się Wojciech Mateusiak.
Mieszkam na Śląsku i zawodowo zajmuję się fotografią. Uwielbiam wszystko, co jest z nią związane: czyste kadry, kolory, ostrość a przede wszystkim ludzi, których spotykam codziennie przed obiektywem. Fotografią zawodowo zajmuję się od 2014 roku, dzięki czemu wyrobiłem swój własny i niepowtarzalny styl.
Na stronie prezentuję sesje fotograficzne zrealizowane na terenie całego kraju (najczęściej działam w województwie śląskim - w tym głównie w Katowicach, województwie mazowieckim, województwie małopolskim czy też wielkopolskim). Swobodnie czuję się zarówno w plenerze, w studio czy też przestrzeniach biurowych; moją zawodową codziennością jest fotografia biznesowa jak i reportaż - między innymi w murach
Filharmonii Śląskiej. Realizowałem zlecenia fotograficzne dla instytucji publicznych, kulturalnych czy międzynarodowych korporacji.
To właśnie praca z człowiekiem sprawia, że fotografia jest dla mnie tak piękna i pasjonująca, dlatego tak wielką satysfakcję
sprawia mi wykonywanie portretów. Miałem przyjemność fotografować wielu wspaniałych ludzi – artystów, muzyków, aktorów, biznesmenów, urzędników państwowych i doświadczonych rzemieślników. Dla uzyskania najlepszych efektów współpracuję z profesjonalnymi makijażystkami i stylistykami.

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio i wejście w świat uwieczniony w 1/100 sekundy.