Cieszę się. że trafili Państwo na moją stronę.

Zachęcam do kontaktu – chętnie opowiem o naszej współpracy.

Email: wojciech.mateusiak@gmail.com
Tel: +48 666 04 64 17

Back to Top

Fotografia korporacyjna

Fotografia korporacyjna często podawana jest jako synonim fotografii biznesowej. Trudno doszukać się rzetelnego źródła, które rozwiałoby wątpliwości dotyczące precyzyjnej definicji tych dwóch pojęć. Dla mnie fotografia korporacyjna to nieco szersza kategoria niż zdjęcia biznesowe, które, w mojej ocenie, skupiają się wokół portretów.

 

Zdjęcia korporacyjne to najczęściej fotografie przedstawiające siedzibę firmy, wnętrza, pracowników, przedmiot działalności. Łączą w sobie zatem kilka dziedzin fotografii – od architektury i wnętrz, poprzez fotografię produktową, na portretach i zdjęciach sytuacyjnych kończąc.

Jeżeli fotografia biznesowa ma za zadanie odzwierciedlić charakter i osobowość fotografowanej osoby tak fotografia korporacyjna powinna oddać DNA firmy – jej wartości, jakość produktów czy usług, nowoczesne rozwiązania, świetny teamwork. Z pewnością nie trzeba nikogo przekonywać – zwłaszcza w czasach powszechnie panującej cyberprzestrzeni – że dobry materiał promocyjny, przedstawiający firmę i jej działalność, to najlepsza wizytówka, która posłuży do budowania wizerunku, zaufania i tym samym dobrej relacji z Klientem. A to już wartości na wagę złota.

 

Standardowo na planie zdjęciowym towarzyszy mi makijażystka, która wykonuje odpowiedni makijaż, dedykowany pod potrzeby obiektywu.

Istnieje również możliwość zamówienia sesji korporacyjnej z udziałem specjalistów od uczesania czy stylizacji ubioru.

Category:
Date: