Cieszę się. że trafili Państwo na moją stronę.

Zachęcam do kontaktu – chętnie opowiem o naszej współpracy.

Email: wojciech.mateusiak@gmail.com
Tel: +48 666 04 64 17

Back to Top

Opinie

Poszukując fotografa do wykonania sesji, niezależnie od dziedziny, jaka nas interesuje - czy mają to być zdjęcia biznesowe, przemysłowe, ślubne czy produktowe - w podejmowaniu decyzji kluczową rolę odgrywa portfolio. To zdjęcia ukazują kunszt danego fotografa - jego oko, dobrze dobrane kadry, właściwe oświetlenie oraz profesjonalną obróbkę.
Warto jednak zwrócić również uwagę na opinię Klientów, bowiem odpowiednia atmosfera, umiejętność nawiązywania relacji na planie zdjęciowym niejednokrotnie stanowi o sukcesie danej sesji.
Dlatego też zachęcam do zapoznania się z opiniami osób, z którymi miałem przyjemność współpracować. Wszystkie prezentowane tu opinie pochodzą z wizytówki Google.

Wojtek to fotograf, który nie boi się wyzwań! Jego zdjęcia są pełne magii ponieważ potrafi stworzyć wyjątkową atmosferę podczas sesji zdjęciowych. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie profesjonalizm i chcą mieć wyjątkowe/nieszablonowe zdjęcia!

Tatiana Król

Serdecznie polecam usługi fotograficzne Pana Wojciecha. Bardzo profesjonalne podejście, zawsze wysoka jakość zdjęć i przede wszystkim sprawna komunikacja i swoboda podczas wspólnej pracy. To wszystko składa się na finalny efekt, z którego za każdym razem jestem bardzo zadowolona. Polecam!

Irena Augustyn

Serdecznie polecam współpracę z Panem Wojciechem! Rewelacyjny kontakt, pełne profesjonalizmu podejście do współpracy, cierpliwość oraz świetna atmosfera. Byłam bardzo spięta na początku sesji, ale spontaniczność i poczucie humoru Pana Wojciecha sprawiły, że zdjęcia wyszły bardzo naturalne, a efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania! Na pewno wrócimy ♥️ Polecam z całego serca!

Katarzyna Siwy

Współpracowałam z Panem Wojciechem przy sesji biznesowej. Profesjonalne podejście do klienta, miła atmosfera podczas sesji, szybka realizacja, efekt końcowy zdjęć - genialny! Polecam!

Estera Spich

Wojtek tworzy podczas sesji przyjemną, pełną otwartości i uśmiechu atmosferę. A efekt zdjęciowy jest w pełni profesjonalny i godny polecenia dalej!

Ewa Michalska

Z całego serca polecam! Pan Wojciech to najlepszy fotograf z jakim miałem przyjemność współpracować. Efekty sesji zdjęciowej przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Pełny profesjonalizm, świetny sprzęt fotograficzny i bardzo dobry dobór lokalizacji/scenerii do fotografii biznesowej.

Paweł Błasiak

Gorąco polecam współpracę z Panem Wojciechem. Zrealizował dla nas sesję biznesową dla pracowników, a także wykonał zdjęcia referencyjne produktów, które sprzedajemy. Doskonałe kadry, dbałość o każdy szczegół, rzetelna komunikacja - to jedne z wielu cech, które sprawiają, że na pewno będziemy do Pana wracać z kolejnymi projektami!

Aldi

Współpraca z Wojtkiem to prawdziwa przyjemność - profesjonalne podejście do klienta, a sama sesja wzmocniona przyjaznym podejściem i uśmiechem, co dodatkowo ośmieliło nasz zespół. Efekty sesji świetne, uczestnicy z niecierpliwością czekali na zdjęcia i byli bardzo zadowoleni w jej rezultatów. Serdecznie polecam współpracę z Wojtkiem.

Magdalena Szweda

Za kulisami

Zapraszam do zerknięcia za kulisy mojej codziennej pracy.