Cieszę się. że trafili Państwo na moją stronę.

Zachęcam do kontaktu – chętnie opowiem o naszej współpracy.

Email: wojciech.mateusiak@gmail.com
Tel: +48 666 04 64 17

Back to Top

Film

Aby zobaczyć dotychczasowe produkcje, proszę kliknąć tu: filmoteka.

Najnowsza dziedzina mojej pracy, która mnie bez mała zafascynowała. Filmy promocyjne czy też przemysłowe na stałe wpisały się w portfolio działań i stanowią idealne uzupełnienie moich dotychczasowych doświadczeń fotograficznych.

Ostatnich kilka projektów filmowych, które miałem przyjemność realizować, przekonały mnie, że otwarta głowa pełna kreatywnych pomysłów, wiele lat spędzonych za obiektywem, umiejętnie dobrane oświetlenie i dobry team to solidny fundament świetnego materiału filmowego.
Kluczem do sukcesu natomiast jest dobre podejście do przedstawionego tematu, przygotowanie scenariusza, zaplanowanie kadrów, szczypta spontaniczności na planie i właściwa postprodukcja. Gwarantuje to satysfakcję dla obydwu stron – Klienta i moją.

Przy zbieraniu materiałów każdorazowo korzystam z drona. Tym samym wprowadzam do filmu ciekawe ujęcia z lotu ptaka, które urozmaicają i ubogacają całość. W codziennej pracy korzystam z drona Mavic 2 PRO. Istnieje również możliwość dodania ujęć bardziej dynamicznych, dzięki dronowi sportowemu typu FPV.

Category:
Date: