Zaznacz stronę

Fotografia koroporacyjna

1 1

Aby odpowiedzieć sobie na pytanie czym jest dobra fotografia (każda – nie tylko korporacyjna) należy wpierw zastanowić się dlaczego robimy zdjęcia? W dzisiejszych czasach ilosć tworzonego przez nas wszystkich materiału osiągnęła etap w którym częściej robimy zdjęcie, niż coś zapisujemy. Nasze pokolenia generują ogromną ilość danych – jednak teoretycznie nie ma w tym nic złego, gdyż technologia nadąża z dostarczaniem nam odpowiednich roziwązań do rosnących potrzeb. Tylko co z jakością i prezentacją? To już zupełnie inna historia.

Przy dzisiejszych możliwosciach sprzętu fotograficznego praktycznie każda osoba może zgłębiać tajniki profesjonalnej fotografii i sukcesywnie podnosić swoje umiejętności do poziomu pracy zawodowych fotografów. Jednak z oczywistych przyczyn (wygody, braku czasu, skupiania uwagii na innych tematach, etc.), wybierają opcje automatyczne i są zadowoleni z uzyskiwanych na szybko efektów – jakość schodzi na drugi plan.

Dlaczego napisałem to wszystko na podstronie o fotografii korporacyjnej? Moja odpowiedź jest prosta – To właśnie fotografia korporacyjna jest przeciwieństwem tego co wydarzyło się na Świecie w powszechnej (codziennej, czy też turystycznej) fotografii. W tej dziedzinie nie wystarczy wykonać zdjęcie, które pokaże obiekt / przedmiot / osobę, którą chcemy zaprezentować w gronie znajomych. Tutaj liczy się budowanie wizerunku, zaufania, dobrej relacji z Klientem i jakość, która jest wizytówką Firmy.  

Strazeccy
ArtesMed stomatologia
icb pharma
Stomatologia Ligota

Formularz kontaktowy

4 + 6 =