Zaznacz stronę

Precyzyjnie zaplanowany harmonogram działań na planie zdjęciowym to podstawa.

Szczególnie, gdy sesja odbywa się w dużej farmaceutycznej firmie i współpracujesz ze sztabem fryzjerek i makijażystek oraz dekoratorów. Jednak gdy nad wszystkim czuwa czujne oko agencji PR, każda minuta sesji zdjęciowej jest realizowana zgodnie z harmonogramem. Z aptekarską precyzją.

Realizacja kompleksowej sesji dla ICB PHARMA to jeden z ciekawszych projektów ostatnich tygodni. Podczas trzech dni wykonane zostały portrety biznesowe dla pracowników oraz zdjęcia sytuacyjne przy pracy. Fotografowane były również nowoczesne wnętrza siedziby firmy, w tym laboratorium badawczo-rozwojowe. Dzięki świetnej organizacji oraz komunikacji na planie, sesja zdjęciowa minęła w doskonałej atmosferze z satysfakcjonującymi Klienta efektami, co zawsze jest najlepszym wyznacznikiem sukcesu realizowanych zdjęć.

O wszystko zadbali specjaliści z ICON Strategies, z którymi doskonale się współpracuje przy realizacji sesji biznesowych i większych projektów, takich jak zdjęcia dla dużej farmaceutycznej firmy. W moim skromnym odczuciu, ICON Strategies to jedna z najlepszych śląskich agencji PR.

Efekty zobaczcie sami.

1 1
2 1

3
4

5

8

9

10

11

12

6 2
13
14 1
15 1
16